Toulouse : PSG 4:1

Toulouse : PSG 4:1 - obrázek

Navzdory tomu že Paul Le Guen považuje Ligue 1 za nejdůležitější soutěž letošní sezóny se PSG nedaří a dost výrazně prohrálo již druhý zápas v řadě.Tentokrát na půdě hostů v Toulouse. Nastoupily jsme v nejsilnější možné sestavě přesto nás zaskočily domácí gólem již v šesté minutě.Za Toulouse skóroval Bergougnoux (6.min 1:0). PSG se pokoušelo vyvíjet tlak ale vše vázlo v kombinaci a končilo daleko před brankou domácích.
První poločas byl ze strany PSG dost nevýrazný a musím říct že jen vzdáleně jsme připomínaly tým jenž hraje o LM…Bohužel domácí tak nevýrazní nebyly: po dlouhé době kdy se na hřišti nic významného nedělo přidal druhý gól domácích z brejkové situace Gignac (39.min 2:0). To však do konce poločasu nebylo vše…po rohové kopu obrana PSG nehcala naprosto volného Sissoka a ten z nějakých 20 metrů Landreau neomylně propálil (45.min 3:0)…v návrat do zápasu věřil snad už jen málokdo. A ani v druhém poločase se nic nezlepšilo. PSG si sice vypracovávalo nějaké šance ale většina z nich byla spíše pro smích…….ale snížení jsme se přece jen dočkali: v 70.minutě vstřelil svůj první gól za PSG Laris Mabiala . Bohužel na hře PSG se nic nezlepšilo naopak domácí začali být ke konci opět aktivnější a v 81. minutě definitivně pohřbil PSG Braaten…Po tomto zápase tak klesáme až na 6. místo v Ligue 1.Pohári prostě nejsou zadarmo…