TOULOUSE : PARIS SG 1:0

TOULOUSE : PARIS SG  1:0 - obrázek

TOULOUSE : PARIS SG 1:0 - obrázek

V chladnom počasí a po výdatnom daždi pred a aj počas celého zápasu, ktorý značne poznačil trávnik v TOULOUSE. Naši v bielych dresoch, pod vedením kapitána ARMANDA. A tak ako som predpokladal, ( nechcem zo seba robiť machra ) za domácich nastupuje od začiatku na hrote, reprezentant GIGNAC. Totiž domáci avizovali pred zápasom že nenastúpi, samozrejme taktizuje sa všelijako. Už v 2.min spomínaný GIGNAC strieľa, ale COUPET je na mieste. 10 min asi z 20 metrov strieľa LUYINDULA, brankár vyráža na roh. 31min CAPOU dostáva žltú, za faul na SESSEGNONA.

39 min CLEMENT žltá. Prvý polčas 0:0, nejaké menšie šance boli na oboch stranách ale zatiaľ zaslúžená remíza. Zatiaľ priemerný zápas.

52 min priamy kop, zahráva ARMAND ale lopta končí na múre domácich. 61min žltá N´GOYI. LUYINDULA sa v 70 min dostáva do sľubnej šance, nastreľuje tyčku, ale žiaľ ofsajd. V 74 min zbytočne v strede ihriska strácame loptu. Po šikovnej narážačke, prihrávku dostáva EBONDO a ten bez problémov nám dáva gól 1:0. 77 min naše dvojité striedanie N´GOYI, CEARA dole, na ich miesta SANKHARE, CHANTOME. Nastupuje aj naša nádej do útoku v 83 min HOARAU, dole GIULY. 84 min páli SANKHARE z diaľky, domáci golman krásne vyráža. Pekný futbalový moment. Prebiehajú posledné minútky zápasu a s nami to vyzerá zle - nedobre. Sudí nastavuje 3 minútky. V nastavenom čase sa mužstvá nedostavajú do šancí a tak prehrávame 1:0. Po zápase sa hráči idú poďakovať našim fanúšikom PSG. Celkovo si myslím, že zápasu by viac svedčila remíza. To nám ale žiadne body do tabuľky nepribudnú, škoda. Celkovo priemerný zápas, body opäť utiekli.

23.754-divákov     10° C
Zostavy:PSG : Coupet - Cearà (Sankharé 79), S. Traoré, Sakho, Armand - Jallet, Ngoyi (Chantôme 79), Clément, Sessègnon - Giuly (Hoarau 84), Luyindula - Entraîneur: Antoine Kombouaré
Toulouse : Pelé - Ebondo, Congré, Nounkeu, Mbengue - E. Capoue - Sissoko, Machado, Sirieix (cap) (Braaten 86), Tabanou - Gignac - Entraîneur: Alain Casanova

Napísal: Dinci-PSG