SOCHAUX : PARIS SG 1:4

SOCHAUX : PARIS SG  1:4  - obrázek

SOCHAUX : PARIS SG 1:4 - obrázek

Prvých 10-12 minút sa mi nepodarilo nájsť dobrý link, tak že akcie som si pozrel cez polčas v opakovačke. Domáci mali počas týchto spomenutých minút 2-šance, treba dodať že veľmi sľubné. My sme kontrovali z protiútoku ERDINGOM, ale prestrelil v dobrej pozícii. V 15min SESSEGNON strieľa spoza 16-tky, ale brankár RICHERT chytá. Domáci už striedajú v 22min. CEARA páli z pravej strany v 25min ale golman domácich chytá. 27min SVERKOŠA fauluje TRAORE a vidí žltú kartu.

V 34min sa rúti sám na domáceho brankára LUYINDULA, padá po súboji s ním, pokutový kop. RICHERT žltá karta. Loptu si berie na značku ERDING, brankár loptu vyráža. CLEMENT loptu vracia, brankár opäť vyráža ale na druhú dorážku je na šťastie krátky, CLEMENT 0:1 ! Sektor PSG fans sa samozrejme teší v sektore okolo 700 fanúšikov, podľa mňa aj viac po celom štadióne. Do polčasu sa už nič na stave nemení, tak že 0:1.

2-polčas sa na začiatku domáci snažia vyvinúť tlak na PSG, ale nič mimoriadneho. Naopak, 54min ERDING nahráva LUYINDULOVI, ten krásne obstreľuje bránku ale vedľa. 56min JALLET nachádza CHANTOMEHO a ten ponad vybiehajúceho brankára zvyšuje na 0:2 ! Sme jednoznačne lepší, úplne zaslúžene vedieme. Potom SESSEGNON páli vedľa, JALLET, LUYINDULA do brankára. Hráme výborne. 66min dole TRAORE, hore BOURILLON. 70min jeden z domácich hráčov páli nebezpečne vedľa.75mi po osi SESSEGNON a opäť nahrávač na gól JALLET, centruje a ERDING vedľa brankára umiestňuje loptu, 0:3 !  Potom ešte dva krát striedame. V 87min z 20 metrov po zemi, bývali hráč PSG DALMAT umiestnenou strelou znižuje na 1:3. Ešte v tej minúte dostáva dlhú loptu do 16-tky LUYINDULA a výsledok sa opäť mení, vedieme 1:4 ! Treba úprimne napísať že to bol šťastný gól, lebo lopta sa odrazila k strelcovi od obrancu SOCHAUX. Ale 1:4, je paní a dámy 1:4 ! ! ! Rozhodca ešte nastavuje 2 minútky, ale výsledok platí. Čo nás môže veľmi tešiť, že po veľmi dobrom výkone. Hráči sa po zápase idú pozdraviť k naším, ULTRAS PSG.

16 405 Divákov                13° C                MERCI PSG ! ! !

Napísal: Dinci-PSG

Sochaux : Richert (cap) - J. Faty, Perquis, Bréchet (Josse, 22e), Dramé (Privat, 46e) - Nogueira (Boudebouz, 65e), B. Gavanon, Dalmat, Mar. Martin, Mikari - Sverkos. Entr. : GillotPSG : Coupet - Cearà, S. Traoré (Bourillon, 66e), Sakho, Armand (cap) - Jallet, Clément, Chantôme, Sessegnon (Sankharé, 75e) - Luyindula, Erding (Ngoyi, 82e). Entr. : Kombouaré