SC Braga : PSG 0:1

SC Braga : PSG 0:1 - obrázek

Všetci vieme aký výsledok potrebujeme, aby sme postupili do ďalšieho kola, po domácej bezgólovej remíze. Naši opäť nastupujú v značne pozmenenej zostave, nenastupujú niektoré opory. ULTRAS PSG sú umiestnený hore na tribúne a pri nástupe hráčov sa prezentujú bengálskymi ohňami. Až 7.min stojí za zmienku, priamy kop asi z 20metrov zahráva LUYINDULA do mura. Už v 10.min rozhodca udeľuje domácemu PEDRO da SILVOVI za faul na nášho SESSEGNONA.
V 12.min z ničoho nič strela spoza 16-tky, LANDREAU krásne vytláča na brvno. 27.min ďalšia žltá pre domácich, CHANTOME asi z 18metrov krásne páli do žrde, škoda. 33.min žltá pre nášho SAKHA, strela z priameho kopu tesne mína našu bránu. 41.minute letí dlhý center na KEZMANA, ten sa snaží z voleja páliť, ale bola to ťažká lopta. Po 1 polčase teda 0:0, aj keď góly mohli padnúť na obidvoch stranách. Viac by svedčila priebehu remíza 1:1.Do 2 polčasu nastupujeme z jednou zmenou SAKHA strieda CEARA. Pri nástupe , opäť naši ULTRAS vítajú ohňami. V 48.min prudký center do našej 16-tky, prudká strela na šťastie tesne vedľa našej brány. Prebieha 60.min a príliš nie je o čom písať, väčšina sa to odohráva v strede ihriska. 65.min ARMAND žltá, 72.min striedajú aj domáci. 76.min KEZMAN dole a strelec HOARAU nastupuje, tak že jednoznačne posilňujeme našu útočnú silu. V 81.min CHANTOME centruje, brankár EDUARDO to trochu podbieha a HOARAU hlavou pohodlne 0:1 ! ! !  Pripomínam že bol na ihrisku nejaké štyri minútky ! 87.min naše posledné striedanie dole PANCRATE, hore MABIALA. V 90.min domáci zahrávajú priamy kop, ale vysoko nad. Rozhodca nastavuje 2 minútky. Beží už 92.min. po dlhom výkope, loptu preberá LUYINDULA, potiahne po pravej strane aj keď tiesnený strieľa prudko do spodnej tyče. Aj domáci ešte majú jednu vynikajúcu strelu, ale fantasticky LANDREAU vyráža. Zápas končí, našim víťazstvo 0:1, čo značí náš POSTUP ! ! !   Dnes by so m vyzdvihol z nášho mužstva CHANTOME a LANDREAU, ale aj bojovný výkon celého mužstva. MERCI PSG ! ! !

16.371 divákov.          Napísal : DINCI- PSG