338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

ROTHEN SUSPENDOVANÝ

ROTHEN SUSPENDOVANÝ - obrázek

ROTHEN SUSPENDOVANÝ - obrázek

Vedení francouzského klubu Paris St. Germain se rozhodlo dočasně suspendovat záložníka Jéromeho Rothena z týmu. Důvodem jsou jeho komentáře na adresu vedení klubu, které byly zveřejněny v prestižním deníku L'Equipe.

Rothenovy štiplavé poznámky se managementu klubu vůbec nezamlouvaly, proto se představenstvo v pátek rozhodlo pro schůzku se samotným hráčem. O plné výši trestu by se mělo rozhodnout během následujícího týdne.
Středopolař v rozhovoru pro deník otevřeně kritizoval představenstvo klubu včetně prezidenta klubu Sébastiena Bazina. Doslova prohlásil, že s takovým managementem on v týmu zůstat nechce.

"Management klubu se sešel s Rothenem, aby společně prodiskutovali poznámky, které se týkají klubu a byly otisknuty 1. června v L'Equipe", bylo napsáno v prohlášení na klubovém webu. "Cílem této schůzky bylo připomenutí, že každý hráč má své práva i povinnosti. Rothen musí respektovat ustanovení, které Paris St. Germain reprezentuje," stojí dále v oznámení.

Na konci tohoto mítinku byl Rothen dočasně suspendován z mužstva, o podobě definitivního trestu se hráč i veřejnost dozví na začátku příštího týdne. Nové angažmá si však podle všeho hledat nemusí. V prohlášení stojí, že Rothen je talentovaný hráč a vedení klubu s ním pro nadcházející sezonu počítá.
04.07.2009 13:54:08
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one