Rodez - Paris SG 3:1

Rodez - Paris SG 3:1 - obrázek

Ani nevím co tomuto zápasu napsat…Musím souhlasit s názorem že za včerejší výkon by si hráči zasloužily strhnutí prémií. Zápas přitom nezačal špatně: již v deváté minutě otevřel skóre Sammy Traoré po spolupráci s Rothenem!(9 min. 0:1) Ale potom se stalo to co jsem ve svých nejhorších představách očekával…Celý tým jako by zápas najednou považoval za vyhraný a na hřišti se začali ukazovat domácí. Do konce poločasu měl tak práci pouze Michael Landreau ale nic za svá záda nepustil.
Až po zhruba hodině hry se PSG konečně probudilo a začalo ukazovat co je za tým: v rozmezí pěti minut od 60 do 65 minuty byla domácí branka téměř zasypána střelami ovšem žádná z nich nebyla úspěšná…A tak stalo co to čeho sme se všichni obávali: domácí se dostali do úniku a v souboji jeden na jednoho byl úspěšnější záložník domácích, jmenovitě Choplin.(66 min. 1:1).Pak se dlouhou dobu nic nedělo a jako by se oba týmy chystali na závěrečný sprint. A ten skutečně přišel, především ze strany PSG. Nicméně branku domácích pravděpodobně chránila neviditelná zeď. Nedalo se nic dělat rozhodčí odpískal konec a šlo se na prodloužení. To bylo hodně vyhecované, na obou stranách nechyběly fauly ani vyložené šance. Když už se oba tábory fanoušků(PSG cca 200) chystali na penalty udeřily domácí.Nejprve na 2:1 druhým gólem opět Choplin a poté definitivně pohřbil naděje PSG Pacios…Nevím co k zápasu psát více…dalo by se říct že tento zápas PSG prostě a jednoduše podcenilo a nerad to říkám zaslouženě prohrálo…