PSG : SAINT-ETIENNE 2:1

PSG : SAINT-ETIENNE  2:1  - obrázek

PSG : SAINT-ETIENNE 2:1 - obrázek

Vďaka tv nova sport mame to šťastie v Čechách aj na Slovensku, sledovať live tento zápas. Nastupujeme už v obvyklej zostave, čiže aj s CLEMENTOM, ktorý si cez týždeň zlomil kostičku na ruke. O jeho štarte sa rozhodlo tesne pred zápasom. Hráči nastupujú a domáci fans rozťahujú veľkú vlajku Kop of Boulogne.Oproti kde sa nachádzajú Lutece Falco a Supras majú v rukách hviezdy a dominantou v strede je Eifelovka a samozrejme nechýbajú bengálske ohne.

Už v 3.min center s pravej strany od CEARU nachádza LUYINDULU v 100% šanci, ten z voleja páli nad,škoda.5.min GIULY v 16-tke strieľa nepresne. Prebieha 10.min a neviem, neviem, za taký menší uder hlavou, do súpera SESSEGNON dostáva žltú kartu, na štastie.18.min prvý krát vystrelili hostia konkrétne ILAN ale stý zápas  chytajúci v ligue 1 v drese PSG LANDREAU v pohode chytá. Roh ROTHENA v 25.min,hlavičkuje CAMARA z bránkovej čiary odvracia jeden z hosti ale odchovanec PSG SAKHO otvára skoré 1:0 !  33.min do slova a do písmena, z ničoho nič hostia vyrovnávajú a to tak že strela konci na našom brvne a lopta sa odráža na nohu PAYETA,a ten už do polo prázdnej bránky skóruje 1:1.Nevadí ideme do nich, veď sme lepší. V 36.min opäť z pravej strany center, tentoraz GIULY nachádza CLEMENTA a ten nechytatelne hlavičkuje pomedzi nohy brankára 2:1 !

Pomaly konči prvý polčas a rozhodca nastavuje 2.min.ST.ETIENNE majú loptu ktorú si vzadu prihrávajú za obrovského piskotu, fans PSG. To asi boli hostia spokojný z výsledkom ? !  Jednoznačne po prvom polčase, naše zaslúžené vedenie.       50.min GIULY nebezpečne strieľa ale JANOT vyráža. 53.min hostia strieľajú ale pália nad. V 57.min GIULY dáva gól, ale on určite nebol v ofsajde, ale keď tak LUYINDULA, on sa však lopty vôbec nedotkol, chyba rozhodcov.71.min dostáva náš MAKELELE zbytočnú žltú kartu.74.min naše prvé striedanie nastupuje náš najlepší strelec HOARAU dole ide LUDO GIULY. Na svetelnej tabuly svieti čas 81.min,LUYINDULA krásne strieľa ale treba uznať aj zákrok brankára JANOTA bol vynikajúci. A opäť LUYINDULA sám pred brankárom sa snaží o kľučku no žial, dnes bez streleného golu. Striedanie, spomínaný PEGUY dole, miesto neho mladý CHANTOME a to v 90.min.Rozhodca nastavuje 3.min,mame ešte 2rohove kopy tesne pred koncom. Loptu v pohode držíme na súperovej polovici, čo je pre nás dôležité.

Nakoľko im nedovolíme ani pomyslieť na nejaký bodík. Zápas konči čo znamená 4 víťazstvo v rade v Ligue 1! A určite nakoľko BORDEAUX, doma iba remizovalo, skok v tabuľke na 2.miesto !  Super chlapci ! Prvý polčas bol určite lepší v druhom sme mohli ešte niečo pridať. Ale aj priemerný výkon nám stačil na 3bodíky. V podstate do vyloženej šancí sme ASSE ani nepustili. Dnes sa mi veľmi páčili SAKHO,CEARA a v prvom polčase aj CLEMENT.