PSG : NANTES 2:0

PSG : NANTES  2:0 - obrázek

PSG : NANTES 2:0 - obrázek

V mestečku SAINT DOLAY odohrali PSG ďalší prípravný zápas.Za ideálneho počasia, dal tréner KOMBOUARE príležitosť sa ukázať skoro všetkým hráčom PSG. V 20.min po centri CHANTOMEHO, dáva úvodný gól hlavou TRAORE 1:0. 39.min ide LUYINDULA sám na brankára ALONZA, loptu si zasekne a prihráva voľnému KEZMANOVI a ten dáva do prázdnej bránky na 2:0. Po prvom polčase pre striedal tréner PSG, celú jedenástku. V druhom polčase, sme mali ešte niekoľko šancí na vstrelenie gólu, ale výsledok ostal 2:0.

Zostava PSG 1 -polčas :Coupet - Jallet, Traoré, Bourillon, Sakho - Arnaud, Chantôme, Makelele, Sankharé - Luyindula, Kezman.
 2- polčas : Edel - Cearà, Camara, Baning, Armand - Giuly, Ngoyi, Clément, Rothen - Maurice, Hoarau (Boli, 62e).    Napísal : Dinci-PSG