PSG - FC Twente 4:0 - POSTUPUJEME !!!

Nový příspěvek - obrázek

Naprosto infarktové bylo poslední kolo Poháru UEFA ve skupině A. Jak asi víte ve stejný čas(20:45) se odehrával obě utkání : jak to naše tak i Racing Santander vs. Manchester City. Obě mužstva ptřebovala k postupu bezpodmínečně vyhrát a vzhledem k tomu že náš konkurent v boji o postup měl stejný počet bodů rozhodovalo skóre které však měl Racing lepší o jednu vstřelenou branku : sečteno a podtrženo PSG muselo vyhrát větším rozdílem (o dva góly) než Racing...k zápasu : na Parku Princů panovala fantastická atmosféra plná naděje na postup ke kterému udělal první krok již v osmé minutě Luyindula! 1:0 PSG vycházela hra dopředu ale Twente taky ukázalo že nepřijelo pro nadílku, a o snížení se pokoušel Arnautovics ale neuspěl ....
V tuto chvíly stále postupoval Racing a fans PSG si moc dobře uvědomovali co je v sázce a bylo to slyšet! Bohužel situaci dost zhoršilo když se na stadión dostala informace o tom že Racing vstřelil branku a vede 1:0....další mínus pro PSG. Jak však zmínil trenér Le Guen: "o výsledek Santanderu se budeme zajímat až po skončení našeho zápasu !" Prostě a jednoduše hráči měly pokyny vyždímat ze sebe maximum a až potom se ptát jak to dopadlo což bylo asi dobře...protože ve 22. minutě vstřelil další branku Sessegnon! 2:0 Buhužel jako by snad vše bylo proti nám a těch špatných správ snad nebylo málo: Racing zvýšil na 2:0....Ke konci poločasu se PSG moc do šancí nedostávalo a Twente se pokoušelo né moc povedenými pokusy o snížení ovšem žádné branky sme se do konce poločasu nedočkali a to i navzdory šanci Sessegnona který běžel sám na branku ovšem gólman hotů byl proti. Druhá půle začal a sní opět o něco aktivnější support pro PSG! Co se však dělo na trávníku to nemělo obdoby...V 55. minutě totiž k přišla morová rána po níž se zdálo vše beznadějné :Racing vede 3:0....a jestli se vám to zdá málo tak věřte že to není vše : o chvíly pozěji měl šanci v podobě penalty Kežman ovšem gólman ho vychytal...infarkt....Paulu Le Guenovi po chvíly došlo že tým potřebuje drastickou změnu a připravil hned dvojí střídání : Shantom nahradil Camaru a Hoarau se vyměnil s Sessegnonem. To se ukázalo jako dobrý tah, hned v zápětí totiž Hoarau minul branku o milimetry....nedlouho na to se také probudilo Twente ovšem Landreau zakročil s přehledem. Před závěrečnými patnácti minutami ještě Twente dvakrát střídalo a PSG nezůstalo pozadu. Giuly nahradil Pancrateho...posledních 15 minut bylo na moji psychyku tochu moc a chvílema sem to chtěl vypnout a už sem uvažoval o tom jak zejtra budu psát o tom jak postupuje Santander ale....PSG se dostalo do totálního tlaku a i v ochozech panoval fanatický support (fanoušci stále jako jediní věděli stav zápasu ve Španělsku).......10 minut do konce.....8 minut do konce......stále chybí dvě branky v síti Twente (a nebo dva góly Man City)...........83 minuta : po pravém křídle startuje útok PSG který končí u Kežmana !!! 3:0.......rozehra hostů....ovšem přímo na kopačky hráčů PSG, následuje dlooouhý pas na Luyindulu a ten jde sám proti brankáři....lehkým obloukem jej překopává  je to 4:0!!!!!!! Ač je to neuvěřitelné po necelých 85 minutách vzdáleného boje mezi PSG a Racingem jsme to my kdo postupuje.....poslední slovo však neměla Paříž...ani Twente....ani Racing....ale Manchester který dává gól na 3:1 !!! Chvíli na to sděluje trenér Le Guen hráčům stav zápasu v Santadneru...Pak nástává něco fantastického....rozhodčí píská konec a většina v Parku Princů fanaticky oslavuje.....ale začne oslavovat mnohem víc když hlasatel oznámí výsledek druhého zápasu!!!!Oslavy neberou konce  a přesouvají se do ulic kde už měla předtím policie dost probléhu s fans Twente ovšem co ji čéká teď asi moc netuší......na závěr bych chtěl říct jedno:  postoupily sme jenom skupiny a je před námi ještě těžký boj !!! AAAAAAAAAAALEZ PAAAAAAAAARIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napsal:Kuba

Rozhodčí píská konec a chvíly na to hlásí hlasatel výsledek zápasu Racing-Man City