PSG : AS MONACO 0:0

PSG : AS MONACO  0:0 - obrázek

PSG : AS MONACO 0:0 - obrázek

Hrá sa posledné kolo sezóny,  vieme že už na Ligu Majstrov nedosiahneme. Ale pohár Uefa máme vo svojich rukách, samozrejme za predpokladu že dnes zvíťazíme. Ideálne počasie, nádherná atmosféra, krásne choreografie na obidvoch stranách , našich Ultras. Na lavičkách bývalý skvelý hráči PSG, ale tak ako P.L.GUEN tak aj RICARDO, končia pri svojich kluboch. Prvých 10–15min sa nič významnejšie nedeje. Aj keď máme loptu viac na nohách do vyložených šancí sa nevieme dostať. V 16.min asi z 30.metrov strieľa hosťujúci LEKO, tesne vedľa našej bránky. V 32.min po množstve rohou sa pokúšame o strelenie úvodného gólu ale nedarí sa. Na druhej strane v 34.min vo vnutry 16-tky, tvrdá strela ale výborne vyráža LANDREAU.

39.min LUYINDULA krásne nachádza GIULYHO, ten sa snaží predlžiť na druhu stranu na KEŽMANA, ale brankár loptu sťahuje do svojich rúk. Asi to chcelo skúsiť vystreliť. Prvá žltá v zápase MODESTA, za faul na ROTHENA. 45.min to vyzeralo po prieniku faul v 16-tke na LUYINDULU, ale nebol to faul. Tak že po prvom polčase 0:0.

Do 2.polčasu nastupujú mužstva bez zmien v zostavách. Veľmi nie je ani o čom písať, aj keď druhý polčas sa naši ešte viac snažia streliť gól, ktorý by znamenal miestenku v Uefa. V 55.min si dáva tepláky dole pri striedačke náš najlepší strelec HOARAU a fans PSG tlieskajú.57.min dvojité striedanie dole KEŽMAN,ROTHEN hore HOARAU,PANCRATE. 65.min LANDREAU krásne vyráža strelu PEREZA. 66.min už PANCRATE vidí žltú kartu.

V 70.min dole GIULY miesto neho CHANTOME. 80.min strieľa z voleja HOARAU ale nepresne. Máme tlak ale gól nevieme vstreliť. V 82.min sa o to strelou pokúša MAKELELE, hneď na to CHANTOME. Priamy kop zahráva CHANTOME v 87.min, ale opäť nič. 4.min nastavuje rozhodca. 91.min trafia ARMAND brvno, to je už smola, škoda. V 93.min PANCRATE strieľa veľmi nepresne. KONIEC, písať o tom že sme opäť 3-krát v rade doma zlyhali nebudem radšej. Ale že si nevybojujeme ani Pohár UEFA, je už naozaj smutne ! ! ! Som naozaj veľmi ale veľmi sklamaný a je nás určite veľmi veľa, čo to nemôžu pochopiť !

43.665 divákov                19,0 °C             ALLEZ PSG ! ! !

Napísal : Dinci-PSG

Paris Saint-Germain: Mickaël Landreau, Mamadou Sakho, Sammy Traoré, Zoumana Camara, Sylvain Armand, Claude Makélélé, Jérémy Clément, Jérôme Rothen (58. Fabrice Pancrate), Ludovic Giuly (70. Clément Chantôme), Peguy Luyindula, Mateja Kežman (57. Guillaume Hoarau)
AS Monaco: Stéphane Ruffier, François Modestó (76. Dario Šimić), Thomas Mangani, Cédric Mongongu, Julio N'Koulou, Diego Pérez (90. Nikola Pokrivać), Camel Meriem, Jerko Leko, Kevin Diaz (63. Djamel Bakar), Chu Young Park, Juan Pablo Pino