338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

PREVIEW: TOULOUSE : PARIS SG

PREVIEW: TOULOUSE : PARIS SG - obrázek

PREVIEW: TOULOUSE : PARIS SG - obrázek

Paris SG nemá obdobně jako Toulouse nijak oslnivou formu, oba tak potřebují nutně všechny tři body. Pařížané si potřebují napravit reputaci po třech remízách 1:1 v řadě, zatímco Toulouse v Ligue 1 dvakrát v řadě prohrálo. Domácí se budou muset obejít bez nejlepšího střelce loňské Ligue 1 - zraněného Gignaca.
Loňský vzájemný zápas nedopadl pro hosty vůbec dobře, březnovou prohru 1:4 dlouho a těžko rozdýchávali. "Minulá sezóna vyšla Toulouse skvěle," připomínal pařížský bek Sylvain Armand. "Má hodně sebedůvěry. Dokonce i když Gignac letos tolik branek nedal, za francouzskou reprezentaci teď ukázal, že je to instinktivní střelec."

Na něj si však v defenzívě tentokráte pozor dávat nebude. Gignac si totiž v utkání s Rakouskem, kde vstřelil v 66. minutě gól na konečných 3:1, poranil záda a utkání bude sledovat jenom z tribuny. Kromě něho bude chybět i tvořivý záložník a opora týmu Cetto, ani Fofana nenastoupí. Nejistý je start rovněž u Sirieixe, Ebonda a Didota.

Hosté postrádají stále zraněného Erdinga, a protože ve svých řadách nebudou mít ani Luyindulu, jehož trápí zraněné koleno, trenéru Kombouarému se nebude skládat sestava vůbec snadno. Vše tak možná zbude na útočníkovi Hoarauovi, který zůstane v útoku osamocen.

Na evropské scéně to Toulouse jde celkem slušně, v lize se mu však vůbec nedaří a aktuálně okupuje až 15. pozici. "Prohrát i podruhé za sebou doma by bylo příliš mnoho, protože ani venku nevítězíme," je si vědom záložník Mathieu Bermon. "Matematicky jsme ve špatné situaci, takže se z toho pokusíme dostat. Myslím si, že reprezentační pauza přišla docela vhod. Byla to pro nás dobrá možnost, jak si odpočinout, abychom se nyní mohli vyškrábat nahoru."

ZDROJ : EUROFOTBAL

18.10.2009 09:38:44
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one