338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

PREVIEW: SOCHAUX : PARIS SG

PREVIEW:  SOCHAUX : PARIS SG  - obrázek

PREVIEW: SOCHAUX : PARIS SG - obrázek

Odložený zápas minulého kola mezi Marseille a PSG pořádně zasáhl do programu Sochaux. To tak kvůli prasečí chřipce, která zasáhla pařížské mužstvo a kvůli níž se musel posunout zápas s Marseille na jiný termín, odehraje tři domácí utkání v řadě. A v prosinci bude mít Gillotovo mužstvo hodně nabitý program.
Věci se mají takto. Zápas Marseille s PSG se odehraje v pátek 20.11. jako předehrávka 14. kola. V tomto kole měla být normálně na programu utkání Boulogne - PSG a Marseille - Sochaux. Boulogne se Sochaux tak dostanou o tomto víkendu volno a tyhle zápasy se dohrají ve středu 2. prosince. Trošku krkolomné řešení, rozhodně lehčím by bylo přesunutí samotného střetnutí Marseille s PSG na toto datum.

Domácí tak díky vytvořené pauze odehrají tři utkání doma za sebou a v prosinci budou mít o jedno utkání navíc. "Teď se nám a Boulogne každý směje," uvedl pro L'Equipe trenér Sochaux Francis Gillot. "Nikdo nám nevysvětlil, proč OM s PSG nehraje právě 2. prosince. Jenže my a Boulogne jsme malé kluby," naříkal.

"Vím, že nás někdo považuje za farmy. Jenže my víme, o co jde, nejsme tak hloupí, jak se zdá...," volil ostřejší slova. "V listopadu budeme hrát jen tři týdny. To je prostě ztřeštěné! Jenže naše připomínky nic nezmění," hlesl.

Aktuálně dvanáctý celek tabulky, jenž zaznamenal tři výhry v řadě, čeká právě Paris SG, které je za ním o dva body. Pikantní náboj bude mít střetnutí pro hostující útočníka Melvüta Erdinga. Ten loni působil právě v Sochaux a společně s českým útočníkem Svěrkošem vytvořil obávané duo. "Trénoval jsem a hrál jsem v Sochaux devět let. Všechno jsem se tam naučil," říkal pro klubové stránky.

Hostům se zatím vůbec nedaří, ligovou výhru naposledy slavili na konci srpna! "Právě proto chci podat co nejlepší výkon, když teď nejsme nahoře," burcoval se Erding. "Vracím se navíc po dvou měsících po zranění, to také bude něco speciálního."

ZDROJ : EUROFOTBAL

01.11.2009 09:04:04
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one