338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

PREVIEW: PARIS SG : TOULOUSE

PREVIEW:  PARIS SG  :  TOULOUSE - obrázek

PREVIEW: PARIS SG : TOULOUSE - obrázek

PSG a Toulouse se letos pohybují většinou v dolní polovině tabulky. Oba však ještě mohou bojovat o evropské poháry, ačkoli si aktuální sezóny rozhodně za rámeček dát nemohou. Pařížané ztrácejí v tabulce na svého soupeře čtyři body, dostat se mu na rozdíl jednoho nebude ale vůbec snadné.
Protože hosté mají společně s Bordeaux nejlepší defenzívu ligy. Kdyby se tak jen dokázal rozstřílet loni nejlepší kanonýr Ligue 1 Gignac... To by se FCT nacházel asi úplně jinde než na jedenáctém místě. "Teď jsou před námi dva důležité mače proti Toulouse a Marseille. Chceme výhru a remízu," vytyčil cíle domácí útočník Mevlüt Erding.
Svěřenci domácího kouče Antoineho Kombouarého zůstávají letos hodně za očekáváním. Ze čtyřiadvaceti kol mají na svém kontě jen osm vítězství a 13 bodů ztrácejí na pohárové příčky. "Jedeme zápas od zápasu. Nemusíme věřit, že dokážeme hodně, ale pořád je před námi spousta utkání," nepanikaří Melvüt. "Snažíme se myslet pozitivně a to je důležité."

Domácí budou postrádat dlouhodobě zraněného gólmana Coupeta a záložníka Sessegnona, jenž je suspendovaný. Zato Toulouse už bude mít mezi třemi tyčemi svou jedničku Pelého, který se ošklivě zranil před třemi měsíci. Kapitán Cetto je vykartovaný, takže povinnosti lídra týmu včetně pásky převezme Sirieix.

Toulouse ví, že v PSG není kvůli špatným výsledkům dobrá atmosféra, i když se minulý týden po rozmluvě uvnitř týmu i s fanoušky docela pročistila. "Myslím si, že nás soupeř bude chtít uhnat hned od začátku," povídal hostující kouč Alan Casanova. "Musíme být silní a působit mu problémy. Pokud se věci budou pro PSG vyvíjet špatně, jsme schopni toho využít."

Zdroj: EUROFOTBAL

20.02.2010 11:57:33
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one