338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

PREVIEW : PARIS SG : LILLE

PREVIEW : PARIS SG : LILLE  - obrázek

PREVIEW : PARIS SG : LILLE - obrázek

Ačkoli Lille nemá aktuálně příliš dobrou formu a ze tří kol vytěžilo jen jeden bod, podle beka PSG Sammyho Traorého nesmí tým nic podcenit. Dogy totiž dokázaly postoupit do základních skupin Evropské ligy a to podle něj signalizuje vzestup tohoto ambiciózního celku.
"Musíme být obezřetní, na druhou stranu je to domácí utkání my musíme jít za vítězstvím," ví Traoré. "Viděl jsem domácí utkání Lille ve čtvrtek (4:2 proti Genku) a hrálo opravdu báječně," zpovídal se pro psg.fr. Pařížané si připsali po úvodním zaváhání na půdě nováčka z Montpellieru dvě výhry nad Le Mans a ve Valenciennes a patří jim třetí příčka.

Ačkoli se Lille na evropské scéně v celku hodně zadařilo, v lize ještě nevyhrálo. Jen poslední získaný bod za remízu 1:1 s Toulouse mu zajišťuje až šestnáctou příčku. "Ale právě proto, že se v Ligue 1 zastavili, musíme být opatrní, abychom je neprobudili. Pak klidně můžou získat body. Vloni to bylo vyrovnané utkání, teď to bude to samé," dodal Traoré.

Domácí se budou muset pbejít bez stále zraněného Camary, Lille postrádá Mathieua Debuchyho, který není po utkání s Genkem úplně fit, a ani brankář Mickaël Landreau si proti svému bývalému klubu nezahraje, jelikož ho zranění trápí už od července.

Do Evropské ligy byla LOSC mimo Valencii a Janov nalosována pražská Slavia. "Co dokážeme v Evropské lize, musíme ukázat i v Ligue 1," uvedl kouč Rudi Garcia. "Pro všechny mladé hráče budou ti soupeři dobrou zkušeností. Jedeme také do České republiky a to nikdy není lehké, protože týmy tam mají velmi kvalitní hráče," pochválil.

Paris Saint-Germain - pravděpodobná sestava:
Coupet - Ceará, Bourillon, Sakho, Armand - Giuly, Makelele, Clément, Sessegnon - Erding, Luyindula

Lille OSC - pravděpodobná sestava:
Butelle - Beria, Rami, Plestan, Emerson - Balmont, Mavuba, Cabaye, Obraniak - Vittek, Hazard    

Zdroj : EUROFOTBAL

30.08.2009 08:56:53
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one