338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

PREVIEW - PARIS SG : LE MANS

PREVIEW -  PARIS SG : LE MANS - obrázek

PREVIEW - PARIS SG : LE MANS - obrázek

Pařížané by rádi napravili loňskou zpackanou sezónu, kdy se díky své "hlouposti" nakonec nepodívali do evropských pohárů. Jenže už v prvním kole na sebe neposvítili těmi správnými reflektory. Remíza z půdy nováčka Montpellieru se musí doma proti Le Mans napravit. A moc dobře to ví i kouč Antoine Kombouaré.
PSG mělo v Monpellieru téměř celou hodinu výhodu o jednoho muže v poli navíc. Giuly v 71. minutě otevřel skóre zápasu, ale soupeř nakonec i v oslabení dokázal ve čtvrté minutě nastavení zápas zremizovat. Kouče Kombouarého, pro něhož to bude v Parku princů ligová premiéra před pařížskými fandy, ale tahle trochu smolná ztráta bodů z míry nevyvedla. "Cítím se velmi dobře," řekl na předzápasové tiskové konferenci. "Snažím se své emoce ovládat. Musím se soustředit jen na utkání a snažit se ho vyhrát. Chci především uspět doma, před vlastními fanoušky. Protože někdy je první domácí utkání tím, které vás nastartuje pro zbytek sezóny."

Soupeř z Le Mans nemá na začátek nového ročníku vůbec snadný los. Už v úvodním kole hrál s Lyonem, se kterým ale uhrál překvapivě cennou remízu 2:2. "Mohli klidně i vyhrát," připomenul Kombouaré. "Kromě jednoho nebo dvou prvků je to ten samý tým z loňska. Má nového trenéra, nového týmového ducha. Vím také, že dokážou mít skvělý obranný val. Doufám, že ho proti nám nepoužijí," přál by si.

Domácí stále postrádají zraněného Zoumana Camaru, a ačkoli loni nejlepší střelec klubu Guillaume Hoarau už minulý víkend hrál za rezervu, je klub k jeho zdraví rovněž hodně opatrný. Na druhé straně chybí Ibrahima Camara a Fredrik Stromstad.
15.08.2009 11:01:27
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one