338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

PREVIEW: MONACO : PARIS SG

PREVIEW:  MONACO : PARIS SG - obrázek

PREVIEW: MONACO : PARIS SG - obrázek

Monako vstoupí do zápasu s favorizovaným PSG se zajímavými novými posilami. Do klubu totiž nedávno přišel islandský zabiják Eidur Gudjohnsen a Mathieu Coutadeur z Le Mans. Domácím dává naději na solidní výsledek i absence hostujícího útočníka Erdinga, jenž je zraněný.
Gudjohnsen po malátných letech hledá novou budoucnost. "Je to pro mě nová výzva. Monako je klub se skvělou historií. Zaujala mě role, kterou mi kouč klubu nabízel. Snad svými zkušenostmi týmu pomohu," přál by si. Společně s ním by měl zítra debutovat i Coutadeur, jenž v klubu podepsal smlouvu na čtyři roky.

Kouč Guy Lacombe též udržel Chorvata Leka, který mohl zamířit na Ostrovy, konkrétně do Celticu nebo Wolverhamptonu. Vše však nakonec zatrhl knížecí klub. "Byl opravdu blízko přestupu do Anglie. Nakonec se ale transfer neuskutečnil, protože nedostal pracovní povolení. Logicky je tak znovu s naším týmem připraven nastoupit," potvrdil Lacombe.

Ačkoli Paris SG zatím ztratil body jen v úvodu a jeho forma vzbuzuje respekt, v Monaku ho nečeká určitě lehká práce. To má totiž stoprocentní domácí bilanci bez inkasované branky. A v ofenzívě může mohou mít Pařížané vlivem ztráty tureckého útočníka, autora dvou branek Ligue 1, jehož trápí zraněné rameno, velké problémy. Chybí mu rovněž stoper Camara.

V Monaku se jim navíc opravdu nedaří. Ze 34 vzájemných zápasů sahajících až do sedmdesátých let minulého století na Stade Louis II vyhráli jen třikrát.

ZDROJ: EUROFOTBAL

13.09.2009 10:47:43
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one