338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Preview: Girondins Bordeaux - PSG

Preview: Girondins Bordeaux - PSG - obrázek

Preview: Girondins Bordeaux - PSG - obrázek

Hned na úvod jarní části Ligue 1 se spolu střetnou aspiranti na ligový titul. Domácí Bordeaux, jenž je na druhém místě, ztrácí na vedoucí Lyon tři body. V posledním střetnutí 20. kola přivítá ovšem Paris SG, čtvrtý tým tabulky, takže to nebude mít vůbec lehké. Pokud klub z hlavního města vyhraje, může se přes Bordeaux dostat. Oba týmy chtějí po sedmi letech sebrat vedoucímu Lyonu titul, po podzimní části si k tomuto cíli nevybudovaly vůbec špatnou pozici. Le Guenovo mužstvo má pětibodový deficit, zatímco Bordeaux pouze tříbodový. "Je to velice důležitý zápas," prohlásil záložník domácích Fernando, jenž chce vymazat vzájemným soubojem PSG z bojů o titul. "Chceme být přímým rivalem Lyonu. Tím, který má aktuálně skvělé výsledky."
Bordeaux se navíc na pařížský klub doma náramně daří. Od roku 1993 prohrálo pouze před čtyřmi roky v listopadu, jinak však z 15 zápasů slavilo celkem devětkrát vítězství. "Je prostě nezbytné, abychom získali tři body. Musíme pokračovat v naší cestě," pokračoval Fernando. "Chceme, aby na nás PSG ztrácelo už šest bodů. Jsme opravdu připraveni proti takovému mužstvu hrát." 

Co hodně nahrává týmu kouče Laurenta Blanca, je naprosto uzdravený kádr. Hosté ale postrádají také pouze jen mladého útočníka Arnauda, jenž má problémy s kolenem, do sestavy se ale může vejít brankář Landreau, který už problémy s ramenem nemá. "Není to úplně mezník celé Ligue 1, ale je to pořád jeden z nejdůležitějších zápasů," ví záložník Paříže Sessegnon. Oba i celé jeho mužstvo by rádo navázalo na srpnovou těsnou výhru nad Bordeaux 1:0.

Girondins Bordeaux - pravděpodobná sestava:

Ramé - Chalmé, Planus, Diawara, Jurietti - Gourcuff, Fernando, Diarra, Wendel - Šamach, Cavenaghi

Paris Saint-Germain - pravděpodobná sestava:

Landreau - Ceara, Camara, Traoré, Armand - Sessegnon, Clément, Makelele, Rothen - Giuly, HoarauTip EuroFotbal.cz: 0
11.01.2009 08:59:52
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one