338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

PREVIEW : BOULOGNE : PARIS SG

PREVIEW :  BOULOGNE  :  PARIS SG - obrázek

PREVIEW : BOULOGNE : PARIS SG - obrázek

Jedna z dohrávek 14. kola nejvyšší francouzské ligy je na programu ve středu v Boulogne. Domácí, kterým patří předposlední místo, hostí Paris Saint-Germain.

Hosté se budou muset obejít bez gólmana Coupeta, který se ve víkendovém zápase proti Auxerre vážně zranil. Pařížané v něm sice po dlouhé době vyhráli, ale přišli o svou brankářskou jedničku. Coupet se v závěru utkání snažil zabránit rohovému kopu, při tomto zákroku si ale zlomil kotník a mimo hru bude minimálně tři měsíce. Některé zdroje ovšem hovoří o tom, že pro brankářskou jedničku PSG letošní sezóna již skončila.
Sám gólman, který na Silvestra oslaví 37. narozeniny, rázně odmítá spekulace o konci své kariéry. "Když se mi to stalo, myslel jsem si, že je konec. Ale teď říkám, že končit rozhodně nebudu. Nohu nesmím zatěžovat po dobu šesti týdnů, poté ale opět začnu trénovat." 36letý gólman si velmi váží podpory fanoušků: "Je to něco mimořádného. Povzbuzení od fanoušků bylo enormní a velmi mě potěšilo."

Do branky hostů by se tak měl ve středečním utkání postavit Apoula Edel. Coupet o arménském gólmanovi řekl: "Přišel jeho čas, je to komplexní brankář. Rozhodně si nemusíme dělat starosti, naše branka bude hlídaná dobře."

Domácí mají přímo katastrofální bilanci, z posledních osmi zápasů získali jediný bod za remízu v Le Mans. Za připomenutí stojí hlavně vysoká prohra v Lorientu 0:5. O víkendu sice domácí prohráli v Toulouse 0:1, ale kouč Guyot v tomto zápase viděl pozitiva. "Nejlepší byla reakce hráčů po utkání. Shodli se, že pokud zopakujeme podobný výkon v dalších zápasech, můžeme dosáhnout lepších výsledků."

U hostů je kromě Coupeta je mimo hru také Sessegnon, start Ceary je nejistý. V dresu domácích se neobjeví zranění Agouazi a kapitán Thil, který bude chybět až do zimní přestávky.

Zdroj: EUROFOTBAL

02.12.2009 15:22:44
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one