Pod palbou médií...prevzate TOPKY.sk

Pod palbou médií...prevzate TOPKY.sk - obrázek

PARÍŽ - Šokujúcou prehrou pre Paríž St. Germain skončilo osemfinále Francúzskeho pohára hraného na jeden zápas. Ašpirant na majstrovský titul totiž prehral s treťoligovým klubom Rodez 1:3 a z ďalších bojov vypadol.
V normálnom hracom čase skončil zápas remízou 1:1, avšak v 24. minúte predĺženia skóroval ranou z takmer 35 metrov obranca Jeremy Choplin. O štyri minúty neskôr spečatil pohotovým volejom prekvapujúci postup Rodezu útočník Miguel Pacios."Je to obrovský úspech, pre nás aj celé hľadisko, ktoré stálo za nami. Dali sme do toho všetko a vyšlo to," skonštatoval po zápase Choplin, ktorý skóroval aj prvý gól v druhom polčase normálneho hracieho času: "Prvý inkasovaný gól nás trochu utlmil, ale v momente, keď sme vyrovnali, začali sme veriť v nemožné."