Paris SG vs. Caen 2:0

Paris SG vs. Caen 2:0 - obrázek

Na dnešný zápas 22. kola nastupujeme bez Rothena, kvôli žltým kartám. Po vzájomnom oťukávaní sa do prvej vyloženej šanci dostali hostia, keď dával zlú malú domov Camara, ale na šťastie vynikajúco zasiahol Landreau. V 17 min. po priťuknutí Hoaraua z voleja strieľa Luyindula, ale nad bránu hostí. V 20 min. podľa môjho posúdenia faul v 16- tke na Luyindulu, rozhodca však nepískal. Po množstve rohou hlavičkuje nebezpečne Hoarau...

32 min. Luyindula úplne sám pred bránkou hostí, ale triafa len do nôh brankára. Obrovský tlak na hosťujúcu bránu, strely Sessegnon, Hoarau. 36 min stav na rohy 8:2, aj to svedčí o obrovskej prevahe, nášho PSG. V 44 min. opäť v obrovskej šanci Pegy Luyindula. Po prvom polčase, ktorý žiaľ končí 0:0, komentátor ukončil slovami. Z ihriska schádza do kabín aj Luyindula, ktorý sám mal 5 šancí na strelenie gólu.Do druhého polčasu nastupujeme bez zmien v zostave. Už v 48 min. po strele Clementa „ mimochodom v piatok sa mu narodil syn Romeo“, brankár vyráža a Hoarau už vie čo s loptou 1:0 !!! V 51 min. strieľa hráč hostí Savidan vedľa brány. V 57 min. strieľa Hoarau spoza 16- tky po zemi opäť brankár vyráža a Luyindula už tiež vie čo s tým 2:0 !!! Hosťujúci nebezpečný Savidan sa opäť dostal k strele asi z ôsmych metrov prekopuje.  V našom týme prvé striedanie dole Giuly, hore Chantome. 78.min sa pohral s obranou hosti Sessegnon, prudko vystrelil nad bránu. Postupne prebehli ďalšie striedania. Caen sa ešte pokúšal znížiť nejakými strelami, ale výsledok sa už nezmenil. Naši nedostali žiadnu kartu. Z víťazstvom môžeme byť spokojný, aj s celkom s predvedenou hrou.