PARIS SG : SOCHAUX 4:1

PARIS SG : SOCHAUX  4:1 - obrázek

PARIS SG : SOCHAUX 4:1 - obrázek

Obrovské bezpečnostné opatrenia, nový trávnik, nie úplne zaplnení štadión, výborný výkon PSG a hattrick ERDINGA. Toľko úplne v krátkosti k zápasu. Zápas začíname tlakom, nejaké centre a nie veľmi presné strely. Vážnejšia šanca zápasu prichádza v 10 min. keď ERDING v dobrej šanci strieľa presne do brankára.
V 17 min. to prichádza, po krásnej individuálnej akcii skoro od polovice ihriska, HOARAU prekrásne otvára skóre zápasu 1:0 ! Neprešla ani poriadne minútka, obranca hostí chybuje. GIULY potiahne loptu, ideálne našiel ERDINGA a ten bez problémov 2:0 ! Fantázia, super v 18 min. vyhrávame 2:0 ! V 27 min. už sa opäť mohol výsledok meniť, ERDINGOVA hlavička tesne minula pravú tyč. 35 min. JALLET našiel v 5-tke ERDINGA a paráda pokračuje. Páni a dámy 3:0, vyhrávame !
V 1. polčase mali dobré príležitosti na skórovanie ešte HOARAU hlavou, GIULY, ERDING tesne v dobrej pozícii minul loptu. Hostia mali len jednu príležitosť do polčasu, to keď BRECHET z blízka prekopol našu bránku v 45 min.
Po polčase teda vedieme 3:0 a buďme úprimný, už dávno nám nebolo tak dobre po polčase.
2.polčas začal a v 48 min. GIULY páli do bočnej siete. Prebieha 63 min. JALLET rukami nešťastne strčil do protihráča a hostia idú kopať pokutový kop. EDEL loptu vyráža na tyčku a tá sa odráža do našej bránky. BOUDEBOUZ 3:1. 70 min. HOARAU krásne nachádza ERDINGA, ten mohol nahrať loptu voľnému GIULYMU. Rozhodol sa však, že zakončí sám a na tabuly už svieti 4:1 ! Hattrick ERDINGA, paráda !
Postupne striedame dole idú MAKELELE, GIULY, ERDING a namiesto nich SANKHARE, KEŽMAN a N´GOYI. Zápas končí naším víťazstvom 4:1 ! Šancí sme mali aj na vyššie víťazstvo, no po pravde pred zápasom by sme boli určite maximálne spokojný s 4:1. Dúfajme že chlapci sa už dostavajú do optimálnej formy. Ostáva nám aj veriť že medzi fans PSG bude všetko v poriadku a opať bude panovať na našom milovanom Parc Des Princes, vynikajúca atmosféra. Ďakujem PSG, pre mňa k darčeku k dnešným narodeninám. Len tak ďalej, MERCI PSG ! ! !
               Napísal: Dinci-PSG

Divákov: 29249                                                     7,0 ° C