PARIS SG : GRENOBLE FOOT 4:0

PARIS SG  :  GRENOBLE FOOT  4:0 - obrázek

PARIS SG : GRENOBLE FOOT 4:0 - obrázek

Písať o tom kto je favoritom tohto zápasu asi netreba. Bolo by pekné sa rozlúčiť s týmto rokom nejakým pekným výsledkom. Kapitán MAKELELE privádza mužstvo na nie úplne zaplnený štadión, Parc Des Princes. Už v 9.min sa ujímame vedenia, center z ľavej strany na JALLETA. Ten predlžuje do 5-ky a tam usmerňuje loptu do bránky LUYINDULA 1:0 ! Lepší začiatok sme si nemohli ani želať. V 16.min MAKELELE pekne nachádza ERDINGA. Ten ide sám na brankára LE CROMA, pekne ale rukou loptu berie nášmu ERDINGOVI. 19.min SESSEGNON sa pohral na ľavej strane z obranou hostí zacentroval na hlavu ARMANDA a bolo 2:0 !
Paráda, aké je to jednoduché. GRENOBLE sa snaží hrať otvorený futbal, to nám samozrejme vyhovuje. 34.min centruje nepriamy kop JALLET, nachádza hlavu ARMANDA ten tesne míňa bránku. 43.min prudký center hostí do našej 16-tky, naša obrana ale odvracia loptu do bezpečia. Po polčase držanie lopty 52 % - 48 %, svedčí o tom že zápas je v podstate vyrovnaný, ale vedieme zaslúžene.
Do druhého polčasu nastupujú mužstva bez zmien. Hneď v 46. min SESSEGNON sa už už dostáva do 16-tky, ale tesne pred ňou je faulovaný. JALLET si berie loptu, ale trafia len múr hostí. 49.min krásne loptu vyráža EDEL a vzápätí hneď druhú. Bravó EDEL ! 56.min si loptu berie bývali hráč PSG LJUBOJA. Priamy kop a jeho bomba, opäť výborne EDEL. Hneď náš protiútok, strieľa SESSEGNON ale vedľa. 2.polčas je ešte lepší a kvalitnejší. 58.min prvé striedanie v zápase a to na strane hostí. 65.min krásne nachádza voľného ERDINGA – CLEMENT. ERDING pohodlne zvyšuje na veľmi pekných 3:0 ! Hostia ale stále hrozia a po rohu v 71.min triafajú naše brvno. 72.min striedame aj my, dole strelec ERDING hore GIULY. V 80.min posiela JALLET center na LUYINDULU, ten sa lopty nedotkol čo brankára zmiatlo a tak JALLET 4:0 ! Fanúšikovia pochytaný jeden o druhého oslavujú, konečne je na to dôvod. 83.min žltá pre SAKHA, po faule na LJUBOJU. 85.min naše dvojité striedanie dole JALLET-SESSEGNON hore BOURILLON a MAURICE. 90.min sa mohutne ozýva štadiónom, ICI C´EST PARIS ! ! ! Nastavený čas a zbytočná žltá pre nášho CAMARU. Zápas končí naším jasným víťazstvom 4:0, ale aj druhý polčas bol čo sa týka držania lopty značne vyrovnaný 50% - 50%. GRENOBLE si určite nezaslúžia byť na poslednom mieste, ale to je už ich problém. PSG teda končíme rok presvedčivým víťazstvom, bodaj by bolo takýchto víťazstiev čo najviac v budúcom roku. MERCI PSG !

32.548 divákov                     6,0 ° C                     Napísal: Dinci-PSG