PARIS SG : GLASGOW RANGERS 0:1

PARIS SG : GLASGOW RANGERS 0:1 - obrázek

Na úvodný zápas na Emirates Cupe, nastupuje PSG oproti zápasu v stredu s FIORENTINOU v úplne inej zostave. Dalo sa predpokladať, že tréner PSG ešte dá príležitosť ukázať sa, viacerým hráčom čo v nich je. Zápas, napriek našej (rezerve) to bol vcelku vyrovnaný. Hlavne ERDING v 8,31 a 33.min zamestnával brankára RANGERS. Aj oni mali v 1.polčase nejaké náznaky. V 39 min MAKELELE, jemným lobom nachádza ERDINGA, ten ale prehadzuje bránu súpera. Po 1 polčase zaslúžená remíza 0:0.

51.min CHANTOME centruje a jeden s hráčov RANGERS si skoro dáva vlastenca. 63.min COUPET vynikajúco vybieha pod nohy súpera a berie mu loptu. 76.min dostávame gól, po rohu zaspala naša obrana a hlavou skóruje BOUGHERA 0:1. Na to v akej zostave sme nastúpili, tak to až také zle nebolo. Zostava PSG : Coupet- Jallet, Bourillon, Sakho, Sankharé- Arnaud, Makelele (cap.), Chantôme, Rothen- Maurice, Erding (Boli, 73e).   Napísal : Dinci-PSG