PARIS SG : EVIAN 3:1

PARIS SG  :  EVIAN  3:1 - obrázek

PARIS SG : EVIAN 3:1 - obrázek

Na pohárový zápas nastupujeme v najsilnejšom zložení, asi tréner KOMBOUARE nechce nechať nič na náhodu. Po pravde sa ani nečudujem, po našich katastrofálnych výsledkoch. Dobré a presvedčivé víťazstvá potrebujeme ako soľ. Nejaká veľká návšteva sa ani nedala predpokladať, ale sektory pre fans PSG sú celkom pekne zaplnené. Aj sektor pre hosťujúcich fanúšikov je pekne obsadený.
Už v 40 sekunde sa hostia skoro dostanú do vynikajúcej šance. To by bolo veľmi zlé, hneď prehrávať. Prebieha 10 min. a EVIAN majú 2-streli a jeden nebezpečný roh. V 15 min. EDEL chytá čistý gól, pekne vyráža strelu z blízka. Na šťastie, hneď z protiútoku v 16 min. presný center CEARU a krásna hlavička ERDINGA 1:0 !    38 min. hostia zahrávajú z dobrej pozície priamy kop, lopta končí na našom dobre postavenom múri. Polčas končí za stavu 1:0, zatiaľ je to také priemerné.
Druhý polčas sa podobá tomu prvému. Naši sa snažia a hostia hrajú na brejky, niektoré sú aj nebezpečné. V 60 min. zahráva MAURICE rohový kop, najvyššie si vyskočil ERDING a svojím druhým gólom zvyšuje na 2:0 ! Vyzerá to že už bude pohoda. Prešlo len pár minút a to presnejšie 66 min. chybujeme z rozohrávkou. Po centri BERIGAUD znižuje prudkou strelou na 2:1. Naši sa snažia poistiť si víťazstvo. To sa nám podarí až v nadstavenom čase. Po peknej akcii MAURICE, nachádza peknou prihrávkou HOARAUA a ten pekne umiestnenou strelou zvyšuje na konečných 3:1 !  Hráči sa zdravia po zápase divákom, napríklad ARMAND dáva dres jednému z fanúšikov PSG.
Našim stačil aj priemerný výkon na víťazstvo a tím aj na postup do ďalšieho kola FRANCÚZSKEHO pohára. ALLEZ PSG
                       Napísal: Dinci-PSG