PARIS SG : AJ AUXERRE 1:2

PARIS SG : AJ AUXERRE 1:2 - obrázek

Vypredaný štadión, víta tu istú víťaznú zostavu, ktorá cez týždeň vyhrala vonku v LE MANS ( 0:1 ). Ak by my niekto, pred zápasom povedal že čo i len bod stratíme v tomto zápase, tak by som ho poslal do prdele, sorry. Ale pekne po poriadku. Po páru sekundách sa hosťujúci JELEN, po pravej strane dostáva k strele, ale dobre ju blokuje CAMARA. 7.min po rohu, hlavičkuje CEARA, do rúk brankára.14.min KEZMAN páli, ale obranca odvracia na roh. 15.min náš SAKHO, predviedol krásny obranný zákrok. Prebieha 21.min a keď počujem ako sa prekrikujú naše tribúny AAAAA LLEZ  PARIS, ide my mráz po chrbte. V tej istej minuté, PEDRETTI asi z 20 metrov strieľa tesne vedľa našej bránky.
25. min SESSEGNON, po peknej akcii mína bránu hostí. 29 min to nevizerá dobre, dvaja hosťujúci hráči idú na nášho jedného, na šťastie zle zakončujú. 33.min ROTHENOV center s pravej strany, smeruje do bránky, ale ten vyráža. 36.min KEZMAN páli vedľa. 39.min to bohužiaľ prišlo, dlhý center na našu polovicu a CAMARA nešťastne prehadzuje LANDREAU, prehrávame 0:1. Ja už ani neviem, ktorý vlastný si v tejto sezóne dávame. TO JE NA INFARKT ! ! ! Aby toho nebolo dosť, JELEN z obrovského uhla nám dáva gól na 0:2, Chyba brankára, škoda. To všetko v 45 min. Ešte na konci polčasu SESSEGNON žltá. Katastrofa, prehrávame po polčase 0:2, je to veľmi zlé.

Do druhého polčasu nastupuje po krátkom zranený GIULY, namiesto CLEMENTA. Podľa nasadenia to vyzerá že naši chcú niečo z výsledkom urobiť. Treba povedať, že obe mužstva sa snažia skórovať. V 57.min SAKHO páli zo 6 metrov, do hlavy z jedných obrancov hostí, to je už fakt smola. Hneď s protiútoku JELEN páli, LANDREAU ale pekne vyráža. Sledujeme vynikajúci zápas, ale stále prehrávame. Chcelo by to kontaktný golik.75.min strieľa CEARA, brankár chytá.77.min dvojité striedanie dole LUYINDULA , ROTHEN a na ich miesta PANCRATE a CHANTOME.

83.min konečne aj my máme šťastie, to keď SESSEGNONOVA strela je tečovaná a končí v bránke. Tečoval hosťujúci MIGNOT 1:2 !  Očakávam veľký tlak z našej strany.88.min po centre, môžme dostať loptu do brány ale žiaľ KEZMAN nedáva. 4minutky nastavuje rozhodca. Už do vyloženej šance sa nedostávame a tak prehrávame 1:2 ! OBROVSKA SKODA ! ! !  Futbal je preto krásny, lebo sa pritrafia aj prekvapenia, len prečo práve nášmu milovanému PSG ! ?   Aj tak ALLEZ PSG ! ! !