338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK
Novinky - obrázek

Novinky - obrázek

Kežman: Moje budoucnost je v PSG: Srbský forvard Mateja Kežman potvrdil, že chce i příští sezonu strávit v Paris Saint-Germain, přestože v klubu nedostává dostatek příležitostí. V lize odehrál jen 17 zápasů.

Kombouare s PSG nejednal: Antoine Kombouare je v médiích spojován s pařížským Saint-Germain, sám kouč Valenciennes však oznámil, že ho nikdo z hlavního města nekontaktoval.
Barrada podepsal profesionální kontrakt: Abdelaziz Barrada se v devatenácti letech dočkal svého prvního profesionálního kontraktu. Marocký záložník podepsal s francouzským PSG smlouvu na jeden rok. "Je to začátek něčeho velkého. Jsem opravdu rád, že jsem dostal takovou příležitost," prohlásil mládežnický reprezentant

Lov na Sessegnona: Stephane Sessegnon patří mezi žádané hráče na přestupovém trhu a není vyloučeno, že v létě opravdu změní dres. O afrického fotbalistu má zájem například Chelsea a té a dalším nápadníkům může hodně pomoci rozhodnutí vedení PSG neprodloužit smlouvu s trenérem Paulem Le Guenem..."Stephane je velmi zklamaný z plánovaného odchodu trenéra Paula Le Guena. Tohle by každopádně nemělo být rozhodující pro jeho další budoucnost. Je na PSG, aby ukázalo své ambice. Pokud budou slibné, tak s potěšením zůstane, jinak..." naznačil Rudy Raba v rozhovoru pro Aujourd'hui Sport."Paříž zatím nedostala žádnou konkrétní nabídku. Stephane je na seznamu velkých klubů z Itálie, Španělska, Německa a také Anglie, mezi nimiž je i Chelsea," dodal.
11.05.2009 20:35:06
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one