NANCY : PARIS SG 0:0

NANCY  :  PARIS SG  0:0 - obrázek

NANCY : PARIS SG 0:0 - obrázek

Dnes to bude dosť krátka reportáž, nakoľko linky ktoré sme mali k dispozícii fungovali, ale všetky to boli platené. Čo značí že fungovalo to veľmi veľmi špatne a hlavne krátko. Ale aj tak sa vám to trochu posnažím, tento duel napísať. V podstate do 15 min sa nič veľkého nestalo. Až v 17 min. HOARAU, po individuálnej akcii strieľa prudkú loptu k pravej tyči. 19 min. sa tak isto snaží CHANTOME. 24 min. skrumáž pred našou bránkou, hlavička a EDEL pekne chytá. 25 min. domáci z diaľky páli MARANGE vedľa.
36 min. asi z 30 metrov páli BERENGUER, výborne náš golman EDEL. 40 min. CEARA centruje loptu do 16-tky, jeden z domácich obrancov loptu odvracia a aktívny CHANTOME strieľa, no lopta letí dosť mimo bránku. Po polčase 0:0, čo sa mi podarilo vidieť tak je to vyrovnaní zápas. Držanie lopty 48 % - 52% v náš prospech.
Mužstva do druhého polčasu nastupujú bez zmien. 48 min. domáca obrana trochu váha odkopnúť loptu. ERDING sa jej skoro zmocnil, šanca ale z toho nebola. 55 min. MAKELELE fauluje pred 16-tkou hráča NANCY a vidí žltú kartu. Priamy kop zahráva FERET, nad našu bránku. V 60 min. domáci prvý krát striedajú. PSG hneď dvojité striedanie dole idú GIULY, HOARAU na ich miesta LUYINDULA a SANKHARE. 72 min. práve LUYINDULA po pravej strane si pekne loptu zasekol, snažil sa obstreliť domáceho brankára lopta však minula bránku. Pekná individuálna akcia. Posledných 8 – 10 minút sa to už vôbec nedalo pozerať, strašne to sekalo a vypadávalo.
Druhý polčas bolo držanie lopty 51 % - 49 pre NANCY. Aj podľa toho je vidno, že to bola zaslúžená remíza. Aj keď si myslím, ( aj keď ako som písal veľmi prenos sekalo ) pri troche šťastia sme mohli zvíťaziť. Snáď to týmu aj tento bodík pomôže, po psychickej stránke.