MERCI PEDRO !

MERCI PEDRO !  - obrázek

MERCI PEDRO ! - obrázek

31.5.2009 v nedeľu od 16 00 hod sa uskutočnil v PARKU PRINCOV, zaujímavý zápas. Výber PEDRA PAULETU, proti súčasnému teamu PARIS SG. Prvý polčas PAULETA nastúpil za svoj výber a druhý polčas za PSG. Zápas skončil divokým skóre 7:7. Samozrejme v tomto stretnutí nešlo o výsledok ale o potešenie priaznivcov PSG, ale aj o také poďakovanie PEDROVI za to čo pre PARIS SG odviedol. Na ihrisko, sa dostal aj PAVLETOV syn.

Zaujímavosťou bolo aj že napríklad brankár LANDREAU nechytal, ale hral v poli.Za výber hral aj tenista LLODRA, ktorý aj skóroval. PAULETA si pozval niektorých PORTUGALSKÝCH hráčov, ale aj bývalých hráčov PSG. Spomeňme : LETIZI,ROBERT,MENDY,YEPES,ROCHE,GUERIN,FOURNIER a iný. Za súčasné PSG strieľali góly : LUYINDULA,KEŽMAN,PAULETA-5 ! ! ! Za výber: HELDER,DJORKAEFF,LLODRA,ROCHETEAU,LUIS CAVACO a PAULETA-2. Áno, počítate správne PAULETA dal do kopy 7-golov ! Samozrejme išlo o priateľsky zápas, ale kto vie keby PEDRO ešte hrával za PSG v práve skončenej sezóne, koľko by dal gólov ! ? Na záver len toľko MERCI PEDRO MIGUEL PAULETA, za všetko čo si pre nás fanúšikov PSG urobil !

Napísal: Dinci-PSG