338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Makelele se rozhodne až po sezoně

Makelele se rozhodne až po sezoně - obrázek

Makelele se rozhodne až po sezoně - obrázek

Claude Makelele se včera asi hodně divil poté, co se doslechl o svém rozhovoru se španělským deníkem AS. Ten překroutil slova francouzského záložníka a podle jeho informací se Makelele měl chystat po letošní sezoně ukončit kariéru. Na to prostřednictvím internetových stránek okamžitě reagovalo PSG a nyní i samotný fotbalista...
"Je přede mnou konec vzrušující sezony a sám sebe se neptám, jestli skončím, nebo budu pokračovat. Čas na to vyřešit podobné věci s řediteli klubu bude v létě," řekl Makelele pro internetové stránky svého zaměstnavatele.

"Byl jsem dotázán novináři ze španělského deníku AS a jasně došlo k nedorozumění. Nikdy jsem netvrdil, že po letošní sezoně chci skončit s fotbalem. To se nikdy nestalo. Jenom jsem řekl, že je to jedna z možností a AS z toho příliš rychle vyvodilo závěr," dodal Makelele.

Makelele přišel do PSG před letošní sezonou a pro klub je hodně platný. Také díky němu má tým z hlavního města Francie šanci na titul - devět kol před koncem je sice až šestý, na první Lyon ale ztrácí jenom čtyři body.
31.03.2009 15:16:29
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one