LORIENT : PARIS SG 1:1

LORIENT : PARIS SG  1:1  - obrázek

LORIENT : PARIS SG 1:1 - obrázek

Kapitán MAKELELE priviedol našich v bielych dresoch, na celkom pekne zaplnený štadión v LORIENT. Po vzájomnom oťukávaní, páli v 8min GIULY ale lopta je zblokovaná. Potom v rozpätí niekoľkých minút, majú domáci dve čisté šance na skórovanie. V obrane nám to škrípe. 37min ARMAND stráca loptu, ale na šťastie domáci zle odcentruje. 40min po krásnej narážačke sa LORIENT žiaľ ujíma vedenia, ale asi zaslúžene. 1:0 gól MVUEMBA.

42min už sa zdalo, že domáci brankár kiksuje po hlavičke HOARAU, ale nakoniec to rieši na 2- krát. No nakoniec sme sa dočkali aj my a na štadióne aj naši ULTRAS PSG. 45+ min po osi SESSEGNON – GIULY a strelec gólu HOARAU, vyrovnáva na 1:1. Veľmi pekná akcia, ktorú vymyslel SESSEGNON.  Po polčase teda 1:1, držanie lopty 52% - 48%, po polčase.

2.polčas začiatok  je zatiaľ vyrovnaný. 60min sa rúti po ľavej strane GAMEIRO, ale páli vedľa. 65min CEARA dole a miesto neho v LORIENTE dobre známy JALLET. Ten k nám prišiel, pred touto sezónou. 72min po faule pred 16-tkou na MAKELELEHO, loptu si stavia práve spomínaný JALLET. Obstreľuje múr, ale golman domácich vyráža na roh. Domáci GAMEIRO, ktorý je tiesnení TRAOREM, páli po zemi ale výborne COUPET. 80min sa zranil MAKELELE ale pokračuje v hre. 85min predsa odstupuje MAKELELE a miesto neho CHANTOME. 90min sa naplnila, rozhodca nastavuje 4min. Domáci sa snažia strhnúť víťazstvo na svoju stranu, ale výsledok sa už nemení. Hráči PSG sa zdravia naším fanúšikom, po zápase. V dnešnom zápase obrana nehrala na 100%, preto môžeme byť radi tomuto bodu. Aj keď jak sme mohli vyhrať tento zápas, tak aj prehrať. Zápas som sledoval cez internet.