LORIENT : PARIS SG 0:1

LORIENT : PARIS SG 0:1 - obrázek

Po prekvapujúcej, ale žiaľ aj zahanbujúcej prehre v FR.poháry nastupujú naši sa rehabilitovať. Nastupujeme pod vedením kapitána ARMANDA. Na zápas nemohli byť nominovaný pre trest SESSEGNON,MAKELELE a pre zranenie SAKHO a ARNAUD. Aj domácim chýbajú nejaký hráči. Mužstvá nastupujú, domáci fanúšikovia majú v rukách množstvo vlajok v klubových tj. v oranžovej farby. Sektor hostí teda náš, tak ako sa patrí plný našich ultras. Prvých 8.min. absolútne niet čo napísať, je to také vzájomné oťukávanie. V 9.min končí tvrdá strela na našom brvne, mali sme šťastie.16.min roh zahráva CHANTOME,GIULY páli nad bránu.19.min LANDREAU nohami krásne vyráža loptu. CEARA v 22.min z polky ihriska centruje, hlavičkový súboj vyhráva HOARAU.
Loptu si nachádza GIULY a z voleja nechytatelne páli 1:0 ! 28.min po chybe domácej obrany, sa lopty zmocnil LUYINDULA, ale je tesne pred 16-tkou faulovaný. Loptu si stavia ROTHEN, umiestňuje ju k tyčke ale vynikajúco domáci golman. 33.min opäť kiksuje domáca obrana, GIULY ide sám na brankára ale dáva si dlhu loptu, brankár mu ju berie.40.min opäť vynikajúco vyráža LANDREAU. Prvý polčas končí a treba uznať že nebyť LANDREAUA, tak nám nesvieti nula na konte. Škoda aj našich nepremenených šancí.Začiatok 2.polčasu patrí domácim, oni mali zatiaľ aj jedine striedanie počas prestávky. Z našich v 54.min nebezpečne strieľa z diaľky CHANTOME. Prebieha 60.min, obidve mužstvá sa snažia streliť gól, hrá sa svižný futbal.61.min LUYINDULA v obrovskej šanci, snaží sa prehodiť brankára, také šance musíme premieňať. Tak isto v 68 a hneď v 69.min, príležitosti volajú po góloch. 72.min podľa mňa, jeden z najlepších hráčov GIULY na ihrisku je striedaný, miesto neho PANCRATE. V 80.min priebehu minútky, majú domáci dve nebezpečné streli. Prebieha 80.min, center do našej 16-tky a rozhodca ukazuje na pokutový kop. Naozaj neviem začo, samozrejme naším sa to nepáči. Ale ako sa hovorí, pravda sa ukázala. Loptu si stavia domáci SAIFI, ale náš LANDREAU fantasticky nohami vyráža. SUPER MIKA !86.CAMARA fauluje tesne pred 16-tkou, VAHIRUA tesne kope priami kop nebezpečne k tyčke, ale mimo. 90.min sa naplnila, rozhodca inač veľmi priemerný, nastavuje 2 minútky. Už sa nič nestalo zaujímavého a tak si odnášame veľmi cenné 3 body. Hráči sa idú poďakovať naším fanúšikom k sektoru. GIULY hádže aj dres. V dnešnom zápase boli obidvaja brankári vynikajúci. Z našich sa mi páčili, LANDREAU,GIULY ale aj ROTHEN. Naši nedostali žiadnu kartu, čo je tiež určite pozitívum. Allez PSG!