338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Kežman zahodil dres a čeká ho trest

Kežman zahodil dres a čeká ho trest - obrázek

Kežman zahodil dres a čeká ho trest - obrázek

Mateja Kežman stále jenom vzpomíná na své gólově plodné angažmá v PSV Eindhoven a na staré časy se zatím marně snaží navázat rovněž v PSG. Ve francouzském klubu se mu nedaří a potvrdil to i včera, za jeho extempore ho nyní čeká trest...PSG nastoupilo v semifinále Ligového poháru doma proti Bordeaux a po porážce 0:3 bylo vyřazeno. Kežman se objevil v základní sestavě, po změně stran neproměnil velkou šanci a brzy poté byl vystřídán. Po odchodu ze hřiště poté zahodil dres a namířil si to rovnou do kabiny.
"Projevil tak nedostatek respektu ke klubu. Já jsem členem tohoto klubu, takže si zároveň myslím, že projevil nedostatek respektu rovněž vůči mně. Jako trenérovi se mi něco podobného stalo poprvé. Bude potrestán," prohlásil kouč PSG Paul Le Guen.

Kežman v PSG leos hostuje z Fenerbahce a podle dosavadních výkonů se nedá předpokládat, že francouzský klub bude usilovat o změnu hostování v trvalý přestup. Srbský útočník, který se za své včerejší chování již omluvil, se nedokázal prosadit do základní sestavy a na svém kontě má jenom jeden gól.
05.02.2009 19:46:33
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one