338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Kežman si (znovu) stěžuje

Kežman si stěžuje...opět - obrázek

Kežman si stěžuje...opět - obrázek

Srbský fotbalista Mateja Kežman, který působí ve francouzském Paris St. Germain, není se svou pozicí v mužstvu vůbec spokojen. Většinu sezony totiž jen posedává na lavičce náhradníků. Kritice vůči své osobě se ale tvrdě brání. "Respektoval bych své kritiky, kdybych nastupoval v základní sestavě. Takto je ale nemíním akceptovat,” řekl Kežman. Situace srbského hráče se zhoršila poté, co v únoru v pohárovém utkání proti Bordeaux kvůli svému odchodu ze hřiště vztekle zahodil svůj dres.
"Už jsem řekl trenérovi, aby mě postavil na pět šest zápasů. Pokud to nezvládnu, pak svou momentální roli v týmu budu chápat. Když ale nemáte možnost hrát, nemůžete o svých kvalitách přesvědčit. Ani Kaká nebo Messi by v mé situaci nemohli udělat nic lépe,"uvedl 29letý fotbalista.

Kežman přišel do Paříže z Fenerbachce Istanbul, aby zacelil díru po odcházejícím Pauletovi. Jenže trenér týmu Le Guen v poslední době dává více příležitostí Giulymu, Luyindulaovi nebo Hoarauovi.

Pařížský klub je momentálně na šesté pozici a stále má šanci rvát se o titul. Na vedoucí Lyon ztrácí jen čtyři body. Tým z hlavního města tak letos zažívá jednu z nejlepších sezon za poslední dobu.
01.04.2009 19:12:53
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one