GUINGAMP : PARIS SG 1:0

GUINGAMP  :  PARIS SG  1:0 - obrázek

GUINGAMP : PARIS SG 1:0 - obrázek

Vďaka FR 3 mám možnosť sledovať tento Ligový pohároví zápas live. Kapitán LUYINDULA, privádza našich chlapcov v bielych dresoch na zmrznutý trávnik. Aj keď sneh je odprataný, ihrisko je značne poznačené. V 8.min majú domáci prvý roh, hneď na to druhý. 13.min dostáva náš N´GOYI žltú kartu. Prebieha 20.min, JALLET centruje z pravej strany, SANKHARE sa už už dostáva do šance, ale nič z toho. Domáci tiež majú niekoľko nebezpečných striel. 22.min pre nás ďalšia žltá, tentoraz CAMARA fauloval GRAFA.
. 24.min spoza 16-tky páli SOUMAH, EDEL vynikajúco vyráža loptu. V 30.min pred 16-tkou faul na nášho LUYINDULU. Loptu si stavia JALLET, ale nepresne strieľa nad bránku. 39.min po rohu hlavičkuje CAMARA do zeme a tesne vedľa bránky. 40.min SANKHARE z ľavej strany zacentroval, loptu tečoval GIULY ale len do brankára. Teraz sme jednoznačne lepším týmom, len to potvrdiť gólom. Po 45.min teda 0:0, mohli sme ale vyhrávať. Snáď to príde v 2 polčase.
Druhý polčas začína pyrotechnickou vložkou PSG fans. Tých je v sektore pre hostí, okolo 250 kusov. V podstate až do 65.min sa nič vážneho na oboch stranách nedeje. Až na nejaké nepresné strelecké pokusy a centre. 68.min LUYINDULA páli ale lopta zrazená na roh. Hneď po rohu, GIULY nastreľuje jedného z obrancov. 70.min po krásnej individuálnej akcii GIULY bombou trafia brvno. Obrovská škoda, že to tam nepadlo. 71.min PSG dvojité striedanie, dole LUYINDULA, SANKHARE a hore MAURICE, CHANTOME.  76.min červená pre DIALLA, po faule na nášho MAURICA. 79.min prišla pre nás veľmi nešťastná minúta. Domáci GILMAR chce prehodiť nášho vybiehajúceho EDELA, ten loptu vyráža. Loptu sa snaží do bezpečia odkopnúť SAKHO, ale žiaľ do našej bránky. Neuveriteľné ale je to tak, prehrávame 1:0. 86.min striedame dole CEARA hore ARNAUD. Snažíme sa o vyrovnanie ale nejde to nijak, minútky ubiehajú veľmi rýchlo. A tak končíme v Ligovom pohári, čo je obrovská škoda ale aj hanba.
                                   Napísal: Dinci-PSG