GFCO Ajaccio - Paris SG 0:3

GFCO Ajaccio - Paris SG 0:3 - obrázek

Přiznávám že jsem měl obavy že se bude opakovat drama z posledního pohárového zápasu který PSG vyhrálo 1:0 ale nestalo se tak. Jako první sice zahrozily domácí, konkrétně Kahlaoui ovšem Landreau byl pozorný. Pak už bylo pánem na hřišti PSG. Ve 26 minutě se konečně prosadil Mateja Kežman když se k němu po hlavičkách Hoaraua a Chantôma dostal míč a on střelou ze vzduchu překonal domácího brankáře!1:0...
PSG jasně dominovalo ovšem dalšího gólu sme se v první půli nedočkali. O to zajímavější byla druhá půle. V 60 minutě dal Mateja Kežman podruhé najevo že by se snad mohl probudit ze střelecké absence....Hoarau obral o míč nepozorného obránce domácích, poslal jej na Giulyho a ten podélně přihrál na Kežmana který měl již snadnou práci!2:0 Poslední hřebíček do rakve bezmocných domácích přidal o sedm minut později Sammy Traoré po centru Sessegnona!3:0 Do konce zápasu tak nebylo co řešit a PSG v klidu postupuje do další fáze v Coupe de France v níž se střetne s Rodezem(osmifinále).