EDS Montlucon : PSG 0:1

EDS Montlucon : PSG 0:1 - obrázek

Jako by Paul Le Guen cítil nebezpečí od předem odepsaného Montluconu (ani nevim co hrajou za ligu nebo snad divizi) a postavil scela kompletní tým toho nejlepšího co měl k dispozici snad až na gólmana Landreaua kterého zastoupil Edel. Domácí se samozřejmě v pro ně tak prestižním zápase chtěli ukázat a ze začátku se jim to překvapivě dařilo, PSG se probudilo až ve 21.minutě a dalo obraně domácích opravdu hodně zabrat  ale gól z toho nebyl i když hráči Montluconu nevěděli kde jim hlava stojí. Do konce poločasu se nakonec nic nestalo a domácí šli do kabin s úsměvem na rtech zatímco Paul Le Guen se značně zamyšleným výrazem...
Spása pro PSG přišla hned ze začátku druhého poločasu. V 52. minutě se trefil nejlepší hráč uplinulého měsíce Sessegnon !!! 0:1 PSG sice mělo převahu ale nejsem si scela jistý že to byla převaha která se očekávala. No navzdory pár pokusům domácích ( z nichž některé byly opravdu úsměvné) se nic nestalo a PSG postupuje do další fáze poháru Coupe de France v níž se střetne z dalším slavným týmem Pont Roide Vermondans (říká vám to něco?) a nebo s (tentokrát vážně) poněkud známějším Ajjaciem.