BOULOGNE : PARIS SG 2:5

BOULOGNE  :  PARIS SG  2:5 - obrázek

BOULOGNE : PARIS SG 2:5 - obrázek

Ak chceme miešať karty hore, podľa mňa dnes musíme vyhrať. V pozmenenej zostave oproti sobote, kvôli zraneniam a trestom, nastupujeme v bielych dresoch. Od začiatku zápasu prší, prvých 5-minút sa len hráči zoznamujú s loptou. 8.min SANKHARE potiahne po ľavej strane loptu, skoro od našej 16-tky. Po zemi zacentruje na druhú stranu, nachádza pekne GIULYHO ten strieľa po zemi a slabo.15.min JALLET páli, ale lopta zrazená obrancami na roh. 28.min domáci prvý krát striedajú kvôli zraneniu. 36.min EDEL vykopol loptu do stredu ihriska, domáci sa jej po súboji zmocnili a asi z 30 metrov trafia do šibenice DUCATEL.
Krásny gól, len škoda že do našej bránky. EDEL bol bezmocný pri tejto strele. BOULOGNE prvý krát poriadne vystrelili a hneď 1:0, to snáď nie je pravda. Gól domácich veľmi povzbudil. 43.min GIULY úplne zbytočne pri ich bránke fauluje a vidí žltú. Polčas 1:0, nemám čo dodať. Snáď, druhý polčas bude úplne iný. Držanie lopty 43% - 57%
49.min ERDING dostáva loptu do 16-tky namiesto prihrávky volí strelu, ale žiaľ to nekončí gólom. 57.min GIULY dole, LUYINDULA hore. Toto je asi zlomový moment, toto striedanie vyšlo nášmu trénerovi naozaj dobre. LUYINDULA to ťahá po ľavej strane. Zásobuje loptami hráčov vpredu. A potom to začalo ! 60.min centruje loptu, CHANTOME spracúva a páli nekompromisne 1:1. 64.min faul na prenikajúceho ERDINGA, LUYINDULA pokutový kop premieňa 1:2 ! 65.min opäť prihráva LUYINDULA, teraz páli ERDING tesne vedľa tyče. 67.min SANKHARE center, ERDING hlavou krásne 1:3 ! 69.min nenechávame nič na náhodu a tornádo pokračuje, ERDING 1:4 ! No konečne pohoda, náš sektor oslavuje a jednoznačne počuť len našich ULTRAS. 71.min dole CHANTOME hore BOURILLON. Tréner KOMBOUARE už asi myslí na sobotu, presnejšie na BORDEAUX a šetrí hráčov. 79.min dole ERDING na jeho miesto MAURICE. 81.min RAMARE premieňa pokutový kop 2:4. ARMAND v bežeckom súboji ,, asi ´´ fauluje hráča. 86.min SANKHARE centruje, MAURICE akrobaticky zakončuje, brankárovi vypadáva lopta do vlastnej bránky 2:5 ! Golman BEDENIK nám pomohol, šťastie. Rozhodca nastavuje 3 minútky, nič sa už nedeje a vyhrávame zaslúžene 2:5 ! Treba ale napísať, že domáci tím je dosť slabý a podľa mňa sú kandidátom na zostup. Ale táto dohrávka nám priniesla 3-body a to je veľmi dobré. MERCI PSG ! ! !