BOULOGNE : PARIS SG 0:1

BOULOGNE  :  PARIS SG  0:1 - obrázek

BOULOGNE : PARIS SG 0:1 - obrázek

Vďaka TV, live prenosu na FR3, mám možnosť sledovať našich vo FRANCÚZSKOM Ligovom Pohári. A.KOMBOUARE, dáva v tomto pohárovom zápase príležitosť aj hráčom z lavičky. Značným prekvapeným pre mňa je, že štadión nie je plný. Naopak, náš sektor pre ULTRAS PSG, úplne plný. Náš tím na ihrisko s kapitánskou páskou, privádza SAMMY TRAORE. V 13min z 22 metrov priamy kop v pohode kryje, náš golman COUPET. Prebieha 30min a naozaj niet o čom písať.

Veľmi je to opatrné, na oboch stranách. 31min sa už už, dostáva MAURICE do šance, ale jeden z domácich obrancov dobre zasahuje. Po polčase teda nič iné ako 0:0, ani nemohlo byť. V podstate to bolo zatiaľ, bez vyložených šancí.

2 polčas začíname hneď dvoma strelami. V 60 min to konečne prišlo, SANKHARE pred 16-tkou priťukol loptu a mladík MAURICE, krásne dáva gól na 0:1 ! 65 min prvá žltá, po faule ju dostáva náš N GOYI. 85 min padáčik na našu bránu, skoro prekvapila COUPETA, ale v pohode to nakoniec vyriešil. Domáci sa snažia vyrovnať, ale do vyloženej šance sa nedostavajú počas celého zápasu a ani na konci. Rozhodca nastavuje 3 min a práve aj vtedy, sme mohli zvýšiť náš náskok. Loptu si v nastavenom čase berie pred 16-tkou CHANTOME, krásna kľučka a strela po zemi končí na tyčke. Zápas nakoniec vyhrávame 0:1,  ale zaslúžene postupujeme. Musím ale napísať, že hlavne v 1 polčase, som od našich mladých čakal viac. Hráči po zápase sa idú pozdraviť naším fans a niektorý aj hádžu svoje dresy.

Napísal: Dinci-PSG

Boulogne-sur-Mer: Koné - Ndiaye, Soumaré, Perinelle, Lecointe - Das Neves, Agouazi (Adefemi, 73), Ducatel, Da Rocha - Moreira (Blayac 65), Robert (Boussaha, 80). Entraîneur: Laurent Guyot

Paris SG: Coupet - Ceara, Sakho, Traore, Makonda - Jallet (Baning 81), Ngoyi, Chantome, Sankharé - Maurice (Arnaud, 87), Hoarau. Entraîneur: Antoine Kombouaré
Divákov : 5804.