Bordeaux - PSG 4:0

Bordeaux - PSG 4:0  - obrázek

Bordeaux - PSG 4:0 - obrázek

Šlágr dvacátého kola Ligue 1 dopadl pro PSG velmi špatně. Ze začátku se zdálo být utkání vyrovnané a dokonce mohlo jít PSG do vedení když branku trestuhodně minul Giuly...Do vedení však šli domácí když přesně hlavičkoval Diawara...obrana GdB fungovala velmi dobře a tak se PSG nedařilo dotáhnou. A situace se ještě zhoršila když přidal druhý gól Cavenaghi. Do poločasu se skóre nezměnilo a ani druhý poločas nebyl moc odlišný. PSG opět začalo aktivně ale vše zkazila chyba obrany. A tak po pěkné kličce a zakončení Gourcoffa vedli Bordeaux už 3:0.Nějvětší šanci paříže neproměnil Sessegnon, jeho střela pouze lízla tyčku. Definitvní tečkou pak byl čtvrtý gól Menegazza...věřme že se tato tragédie nebude opakovat a hráči tento zápas napraví v následujících kolech která by mohla být trochu jednodušší...ICI C´EST PARIS!