ATLETICO MADRID : PARIS SG 1:1

ATLETICO MADRID : PARIS SG 1:0 - obrázek

V úplne inej zostave nastúpili naši oproti včerajšiemu zápasu. Prvých 10.min máme viac loptu ,ale práve v tej minúte sa lopta na šťastie odráža od našej tyčky. 13.min krásna akcia GIULY centruje a SESSEGNON z voleja páli, ale vedľa.32.min KEŽMAN dáva na GIULYHO, strieľa vedľa.39.min AGUERO preniká v našej 16-tke, BANING sa ho ľahko dotýka a pokutový kop. A navyše, aj červená karta. Faulovaný hráč, pokutový kop premenil. Polčas teda 1:0, ale viac by svedčila remíza.

66.min krásne strieľa z diaľky jeden z hráčov ATLETICA, do našej tyče. 71.min potlesk na otvorenej scéne. Po ľavej strane potiahol SESSEGNON, spätne vrátil na GIULYHO a ten vyrovnáva na 1:1. 77.min ide KEŽMAN, síce tesnení na bránu ale brankár vyráža nohami, škoda. Asi zaslúžená remíza, ale pri troche šťastia sa dalo vyhrať. Treba brať do úvahy, že od 39.min sme hrali len s 10-hráčmi. Jednoznačne najlepším hráčom, bol náš SESSEGNON.

Zostava PSG :  Edel - Cearà, Traoré, Baning, Armand - Giuly (Boli, 76e), Ngoyi, Clément, Sessègnon - Kezman (Maurice, 81e), Luyindula.     Napísal : Dinci-PSG